|
|
Katto

Kattoon on prässätty matala painauma, jossa on jälleen asennusreiät kahdelle 120/140 mm tuulettimelle. Valitettavasti Corsair on jättänyt tästä mallista kokonaan pois tuuletinten asennusreikiin tarkoitetut kumiprikat, joita esimerkiksi 400R-mallissa oli jokaiselle tuulettimelle.
Takaa

Takalevystä paljastuu jälleen kerran sama tuttu layout. Aivan alimmaisena näkyy virtalähteen pölysuodatin, sen päällä itse poweri, lisäkorttipaikat ja niiden sivulla oleva tuuletusritilä ja lopulta reiät vesijäähdytyksen letkuille ja 120 mm tuuletin.
Pohja

Pohjassa näkyy virtalähteen suodatin. Pohjaan Corsair ei ole nähnyt tarpeelliseksi lisätä ylimääräisiä tuuletusreikiä, mutta niitä on kyllä muualla kotelossa vähintään riittävästi minkä tahansa kokoonpanon tarpeisiin.
| | Sivut: 1 2 3 4 5 6 | |


Content in english!
Sisältö suomeksi!
